bathroom-4841_1280

Wygoda i funkcjonalność

Remont łazienki jest wyzwaniem dla każdego właściciela domu i mieszkania. Jest to pomieszczenie, którego funkcjonalność bardzo wpływa na naszą codzienną wygodę. Zarazem jest to także przestrzeń, która nie jest poddawana metamorfozom równie często jak reszta pomieszczeń.

Dlatego dobrze jest zaplanować każdy szczegół tak, aby zastosowane rozwiązania cieszyły nasze oko i były wygodne w użytkowaniu przez lata. Warto przemyśleć dobór płytek oraz trwałego białego montażu wraz z komfortowymi w użytkowaniu bateriami łazienkowymi. Obecnie dostępne na rynku baterie łazienkowe występują w przeróżnych konfiguracjach. Możemy zdecydować się na najprostsze, klasyczne rozwiązania albo popuścić wodze wyobraźni.

Dla fanów pryszniców z pewnością ciekawym rozwiązaniem będzie zestaw z deszczownicą. Może być ona połączona z resztą baterii i umieszczona na wysokim stelażu. Kolejną opcją jest zamontowanie jej osobno, bezpośrednio pod sufitem. Wiąże się to z koniecznością doprowadzenia do niej rur wodnych, jednak uzyskany efekt z pewnością będzie spektakularny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *